Sezon komunijny oficjalnie można uznać za otwarty. Rodzice, chrzestni i pozostali goście jak co roku mają ten sam problem – co kupić dziecku z okazji I Komunii. I choć święto to powinno być raczej duchowym przeżyciem, głównie sprowadza się do… zakupów. Zarówno rodzice – organizatorzy wydają niemało pieniędzy na organizację przyjęcia, tak i goście na prezenty wydają krocie. Co gorsza, wybór podarunku to nie lada problem.

Rower, laptop czy tablet?

Mimo faktu, iż społeczeństwo coraz mniej czasu spędza na świeżym powietrzu, to warto postawić na rower. Będzie on pamiątką na lata i posłuży w trosce o zdrowie dziecka i jego aktywność fizyczną. Zarówno tablety jak i laptopy mają swoich zwolenników i przeciwników. Jedni będą uważać, że posłuży on jedynie jako narzędzie do gier, drudzy będą zdania, że przyda się w nauce. Ostatnim hitem wśród prezentów są drony. Co ważne, dzięki niemu nasze pociechy mogą spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu, a co istotne – być może odkryją w sobie pasję do filmowania.

Nowoczesna tradycja

Jeśli jesteśmy tradycjonalistami można postawić na gadżety, które sami otrzymywaliśmy w dzieciństwie. Warto jednak wybrać te unowocześnione. Na rynku roi się od zegarków z funkcjami smartfonów. Taki prezent  z pewnością zadowoli zarówno rodzica, jak i dziecko. Trafionym podarunkiem na pewno będzie również lustrzanka, rolki czy choćby smartfon. I Komunia to dobry czas na podarowanie dziecku jego pierwszego telefonu, przede wszystkim po to by rodzic mógł mieć kontakt ze swoją pociechą.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany