Jeśli macie dość delikatnych, nudnych kolorów na swoich dłoniach, to znaczy, że pastele nie należą do waszych ulubieńców. Już mnie musicie się martwić, czy podążacie za modą, gdyż tegoroczna wiosna sprzyja szaleństwu barw. Przedstawimy 8 najmodniejszych trendów w dziedzinie stylizacji paznokci. Przygotujcie się na wystrzałowe szaleństwo kolorów, błyskotek i złoto.

Wszystkie odcienie niebieskiego

Jeśli lubicie ten kolor, to w tym sezonie możecie poszaleć, zestawiając różne jego odcienie ze sobą. Do najmodniejszych będą należeć turkus i lazur. W połączeniu z subtelną kreacją doskonale nadaje się ta barwa na wielkie wyjścia oraz podczas codziennych wypadów na miasto.

Złoto, srebro, metal, czyli co sroka lubi najbardziej 

Jeśli lubicie błyszczeć, a zamiast biżuterii na palcach, wolicie lakier do paznokci. Wypróbujcie w najbliższych miesiącach wszelkiego rodzaju odcienie metaliczne od srebra po złoto, które wspaniale mienią się w promieniach słońca. Pamiętajcie jednak, aby dobrać je zgodnie z waszymi upodobaniami i do odpowiedniej kreacji. Dla barw zimnych odpowiedniejsze będzie zatem lustrzane srebro (również z drobinkami brokatu), a dla zimnych – zawsze złoto. W przeciwnym razie zaliczycie modową wpadkę.

Klasyczna biel zawsze na topie

Ten kolor zawsze wygląda na rękach pięknie i dodaje elegancji każdej stylizacji, niezależnie od długości paznokci. Jednak, aby dobrze rozprowadzić produkt po płytce, często trzeba nałożyć przynajmniej trzy warstwy. Odcieni bieli też jest mnóstwo, więc biel bieli nierówna. Spróbujcie dobrać ten idealny dla siebie, czyli taki, który nie pozostawia smug i perfekcyjnie się nakłada, a do tego szybko schnie. To zmora każdego lakieru.

Kobiecy róż nigdy nie jest passe

Lubicie czuć się dziewczęco? Jeśli tak, to w tym sezonie możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i nadmiernej cukierkowości. Teraz wszystkie odcienie będą dozwolone. Sięgnijcie zatem po malinę, koral czy jagodę, a poczujecie się świeżo i młodo.

Jeśli jesteście ciekawe, co jeszcze będzie na topie tej wiosny. Zapraszamy na 2. część już niebawem.

Sylwia Cegieła

Zdjęcie: Salon Fit&Beauty

Podobne Posty

2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany