Skoro wiecie już, jakie będą obowiązywać kolory na waszych dłoniach, czas teraz na ekstrawagancję. Przedstawiamy drugą odsłonę najnowszych trendów w stylizacji paznokci.

Ombre nigdy się nie znudzi

Ombre, czyli tzw. gradient występuje praktycznie wszędzie. Jest efektowny, elegancki i z klasą. Wiosną tego roku w naszej kosmetyczce przyda się zatem beż jako kolor bazowy, od którego należy zacząć malowanie dołączając do tego jakąś inną bardziej wyrazistą barwę. Zanim jednak dojdziemy do perfekcji w ich nakładaniu, może minąć trochę czasu. Zatem życzymy dużo cierpliwości, a efekty zachwycą niejedną właścicielkę takiego manicure.

Niech się błyszczy

W tym sezonie wszystkie chwyty dozwolone, a ogranicza nas tylko kreatywność. Jeśli więc nudzicie się używając tylko gładkiego koloru, dodajcie do niego nieco szaleństwa w postaci brokatu, cekinów czy kamieni, które świetnie wyglądają na mocny kolorach i czerni.  Wszystko zależy od was. Takie paznokcie mogą w tym momencie odgrywać rolę biżuterii na dłoni. 

Grafika górą

Graficzny manicure modny jest już od kilku sezonów. Bazowymi barwami są tutaj czerń i biel. Na palcach musi się coś dziać. Nie obawiajcie się więc odważnych zestawień. Zacznijcie tworzyć własne niepowtarzalne wzory, używając szerokiej palety barw.

Cytryna i pomarańcza na światowych salonach

Wszelkie odcienie żółci powoli zaczynają podbijać wybiegi na całym świecie. Zaszalejcie i wy, dopełniając swoją stylizacje niebanalnymi kolorami, a będziecie wyglądać modnie i kolorowo.

Zachęcamy do eksperymentowania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Sylwia Cegieła

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany