Marzysz o młodej i pięknej skórze? Jest na to rada. Zlikwiduj przebarwienia, które wpływają niekorzystnie na twój wygląd i dodają ci lat, stosując proste zabiegi! W miarę upływu czasu każdą z nas najbardziej martwią jedynie zmarszczki, a zapominamy o tym, że twarz staje się zmęczona oraz poszarzała. Jeśli chcesz zapomnieć o powstałych plamach czy sińcach pod oczami, zadbaj o siebie, używając odpowiednich kosmetyków.

Twoja cera nie ma kolorów

W okresie starzenia się metabolizm w komórkach zwalnia, podobnie jak proces przemiany materii, który już nie dostarcza organizmowi aż tylu potrzebnych składników odżywczych oraz tlenu. W konsekwencji twarz staje się coraz bledsza i poszarzała. Traci energię, co sprawia, że wyglądasz poważniej. W tym momencie doskonale przydaje się wiedza o tym, czego potrzebujesz, aby zminimalizować lub spowolnić procesy zachodzące w tobie.

W ciągu dnia nie rozstawaj się z kremami czy serum zawierającymi witaminy C oraz A. Produkty takie wpłyną na wytworzenie kolagenu czy elastyny i doskonale odmłodzą skórę. Idealnie również poprawią koloryt oraz rozświetlą cerę. Staniesz się zatem świeższa, bardziej rozpromieniona. Odejmuje lat. Prawda?

Jeśli chcesz nieco poprawić swój wygląd, użyj do tego celu wszelkiego rodzaju podkładów z pigmentem. Jest to powszechnie znana sztuczka, która nie tylko zamaskuje niedoskonałości, ale też równomiernie rozprowadzić refleksy świetlne odbijające się od skóry.

Wieczorem idealnie będzie, jeśli zaczniesz aplikować sobie kremy czy toniki złuszczające oraz rozjaśniające drobne przebarwienia. Dodatkowo utlenią one naskórek. Zafunduj sobie również jakiś energetyzujący krem na przemian z maseczką witaminową. Dzięki tym zabiegom uzyskasz wyczekiwany efekt młodego i pełnego blasku wyglądu.

W drugiej części tematu przedstawię metody walki z uporczywymi sińcami pod oczami oraz przebarwieniami i plamami, których koniecznie trzeba się pozbyć. Zapraszam.

Sylwia Cegieła

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany