Wakacje w pełni. Trzeba więc zabłysnąć w towarzystwie jakąś odmienną stylizacji i dopełnić ją szminką w ciekawym kolorze.

Czerwienie, brązy, róże, niebieskie czy nawet żółcie. Wszystko to już było. Czas teraz na szaleństwo na salonach, czyli szminkę w odcieniu szarości. Koniecznie jednak musi być matowy bez dodatku brokatu. Gigi Hadid spróbowała, więc kolei na ciebie. Pokazała się jako pierwsza w tym roku z tym kolorem na ustach, przechadzając się ulicami Nowego Jorku.

W swoim asortymencie mają ten kosmetyk już też znane marki Smashbox, Nyx czy Kat von T. Jest jednak ogromny problem z dostępnością w Polsce, gdyż firmy sprowadzają ją prosto z USA.

Wiele kobiet na świecie testuje produkt, co widać chociażby na Instagramie. Wystarczy, że wpiszesz jeden z dwóch hashtagów #greylipstick czy #greylips, a już pojawi się kilkanaście tysięcy zdjęć. Jak więc widać, pomysł chwycił. Podobno czas jej ogromnej popularność nadejdzie dopiero w sezonie jesienno-zimowym 2018 roku. Marka Genny wypuściła dwie wersje – transparentną oraz metaliczną.

Jest jednak pewne ryzyko, ponieważ szary u niektórych kobiet może wyglądać jak siny. Unikniesz tego jedynie wtedy, gdy wybierzesz intensywniejszy odcień, aby dokładnie pokrył usta. Nie zapomnij również o konturówce najlepiej transparentnej, aby szminka nie zamazała ci obrysu warg i dłużej utrzymywała się na miejscu bez konieczności poprawiania.

Kto wie, może makijażowe stylizacje niebawem przeżyją ogromną metamorfozę. Czy  ty również zdecydujesz się na ten odważny look? Czekamy na twoją inspirację.

Sylwia Cegieła

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany