Pomadkę stosujesz niemal każda dnia. Masz ich wiele w swojej kosmetyczce. W miarę upływu czasu i stopnia jej użycia przybiera ona różne kształty. Nie zawsze jednak zdajesz sobie sprawę, ile ulubiona szminka zdradza sekretów na temat charakteru. Dzisiaj przekonasz się zatem, poddając się prostemu psychotestowi, jak naprawdę jesteś. Porównaj swoje kosmetyki z torebki i sprawdź, co kryje się w tobie samej.

Okrągły, spłaszczony wierzchołek oznacza serdeczność, ale też kobiecość i świadomość własnych potrzeb. Gdy malujesz się w taki sposób, cenisz sobie również równowagę, do której dążysz z całych sił. Twoje osądy są sprawiedliwe. Za każdym razem starasz się wysłuchać każdej ze stron, co sprawia, że jesteś doskonałym materiałem na lidera grupy  w pracy oraz koleżeńska prywatnie.

Wgłębienie, czyli odwrócony księżyc określa namiętne usposobienie. Jesteś jednocześnie romantyczna, czuła, ale też dostrzegasz ludzką krzywdę, jednocześnie potrafisz też zachować rozsądek w codziennym życiu, gdyż doskonale wiesz, czego oczekujesz.

Spiczasty czubek, ukośny kształt świadczy o energiczności oraz ogromnym temperamencie. Wysunięty czubek informuje o twojej chęci nieustannego parcia do przodu, gdyż tylko na to pozwala ci twój perfekcjonizm. Nie robisz niczego połowicznie. Nawet rzeczy używane ciebie zawsze wyglądają jak nowe – chociażby wspomniana pomadka, którą przecież wielokrotnie nakładasz na usta.

Stożkowy kształt wykazujesz się niezwykłą kreatywnością oraz nietuzinkową osobowością, trochę spontaniczną, ale też nieco awanturniczą, zwariowaną i chętną do romansów. To wszystko powoduje, że nikt nigdy nie przewidzi, co masz zamiar zrobić. Lubisz towarzystwo ludzi o podobnym usposobieniu. Mimo tego, ostatecznie wychodzisz z wszelkich opresji obronną ręką. Jesteś dobrym materiałem na przyjaciółkę.

Płaska wskazuje na elokwencję oraz profesjonalizm. Gdy używasz szminki w taki sposób, z pewnością nie bujasz w obłokach. Nie wierzysz r.ownież w puste obietnice, a za okazane dobro zawsze odpłacasz tym samym.

Gdy już wiesz, co oznaczają poszczególne kształty, możesz sama spróbować rozszyfrować swoją osobowość. Podziel się z nami spostrzeżeniami.

Sylwia Cegieła

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany