Rok 2017 jest pełen urodowych inspiracji, które zwracają uwagę przede wszystkim na brwi. Światowi styliści uznali, że to właśnie ta część naszej twarzy dodaje nam charakteru i podkreśla naturalne piękno każdej kobiety. Piękne brwi nadal są w modzie, zmienia się jedynie sposób ich charakteryzacji.

“Boy brows” to najnowszy trend. Jak powinny wyglądać idealne “chłopięce brwi” i dlaczego są odpowiednie dla każdej z nas? Czytajcie!

Naturalne i piękne

Pomysł na taką właśnie stylizację brwi przyszedł do Europy z Azji i już podbija serca zarówno modelek, gwiazd, jak i zwykłych dziewczyn. W czym tkwi fenomen? Przede wszystkim stylizacja takich brwi to tak naprawdę ich zapuszczanie i minimalna regulacja. Brwi mają wyglądać dosłownie jak u mężczyzn, czyli mają być gęste, szerokie i sprawiać wrażenie “zaniedbanych”. W “boy brows” zauważalny jest brak charakterystycznego łuku, brwi są proste i maksymalnie szerokie. Można sobie dodatkowo pozwolić na zwężenie brwi przy samym końcu.

Szybka, codzienna pielęgnacja

Taka stylizacja brwi doskonale podkreśla oprawę oczu, wydobywając ich naturalne piękno. A co z codzienną stylizacją? To kolejny, duży plus “boy brows”. Wystarczy podkreślić je jedynie żelem do stylizacji, a jeśli mamy jakieś drobne przerwy należy uzupełnić je kredką lub cieniem do stylizacji brwi w odpowiednim kolorze. Na końcu przeczesz je specjalną szczoteczką, zostawiając niezbyt dokładnie ułożone.
“Boy brows” to trend, który pokazuje, że naturalne piękno jest obecnie najbardziej pożądanym efektem makijażowym, unikając tym samym mocno wystylizowanych, a wręcz przerysowanych mejkapów.

Nam ten trend zdecydowanie przypadł do gustu!

 

Klaudia Pierzchała

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany