Wstajesz codziennie rano, pijesz szybką kawę i… idziesz do pracy, na uczelnię czy spotkanie biznesowe. W całym tym zabieganiu nie masz czasu na makijaż, bo zaraz się spóźnisz, szkoły czy gdziekolwiek indziej. Ile razy dopadła cię taka myśl i na szybko poprawiałaś urodę? Już nie musisz tego robić, jest bowiem na to sposób – paleta schowana w twoim smartfonie. Wiem, brzmi zbyt idealnie, ale jednak stało się faktem. Tak więc, drogie panie, szykuje się nam totalny przełom. Idąc za potrzebami nowoczesnej i wiecznie zapracowanej bizneswoman, marka POUT postanowiła wyjść wam na przeciw i połączyć dwie niezbędne rzeczy, jakie każda kobieta powinna mieć w swojej torebce – telefon oraz kosmetyki. Jest prawdopodobnie pierwszy taki gadżet na świecie, ale za to jaki praktyczny…

Specjalnie przystosowana obudowa nie tylko ochroni twój iPhone, ale też schowa ulubioną pomadkę (firma dysponuje jej 7 kolorami), balsam do ust czy puder w 4 wersjach w niewielkim zasuwanym elemencie przymocowanym do etui. Na stronie producenta wystarczy wybrać odpowiedni zestaw. Ten niewielki przedmiot dostępny jest w 4 wariantach (biel-złoto, czerń-złoto, biel-róż, czerń-róż) dla wybranych modeli telefonów (iPhone 6, 6S oraz 7), co zadowoli najbardziej wybredne gusta. Jeśli brakuje ci lusterka, wykorzystaj kamerkę do robienia selfie.

Produkt można nabyć przez e-sklep firmy, a jego koszt to 30£, czyli ok. 150 zł. Pamiętajcie, że za kosmetyki trzeba płacić dodatkowo, czyli 20£ (ok. 95 zł).

Pierwsze egzemplarze do nabycia są już podobno od lipca. Gratulujemy zatem pomysłowości i praktycznego podejścia do makijażu.

Sylwia Cegieła

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany