Może to co napiszę zabrzmi infantylnie ale tak – zawsze chciałam mieć swój kobiecy serwis.

Powiem więcej – zawsze pasjami oglądałam „Seks w wielkim mieście” i zawsze z podziwem patrzyłam na Carrie Bradshow, która stukała bez opamiętania w swojego MacBooka.

I wtedy też postanowiłam. Też dorobię się swojego Macbooka, też będę mieć w swojej szafie górę szpilek i też będę pisać babskie felietony.

I tak w sumie jakby popatrzeć z boku to charakter do wyżej wymienionej bohaterki mam całkiem podobny. Z jednej strony szalona, z drugiej jak to ładnie nazywają rozważna i romantyczna. Z jednej na wskroś pewna siebie, a z drugiej do bólu wrażliwa.

I taki ma być trochę ten serwis. Szczery i totalnie skrajny, tak skrajny jak otaczające nas emocje. Będzie w nim całe mnóstwo radości i uśmiechu – który staram się mieć zawsze ze sobą – ale nie zabraknie też tych trudniejszych tematów.

No właśnie. Chyba trochę mam nadzieję, że ten serwis pomoże mi wyrzucić je z siebie. Bo mimo, że wszyscy uważają mnie za najtwardszą laskę jaką znają to rzeczywistość jest trochę mniej kolorowa. Tą mniej barwną część mojego życia zawsze zostawiałam tylko dla siebie. Trochę ze mnie taka „Tough girl whose soul aches” o której śpiewa Sia.

Ale nie, nie. Nie obawiajcie się – sporo też we mnie radości. Chcę Was po prostu uspokoić, że „Big girls też niekiedy cry” i że nie będę zamierzała tu tego ukrywać.

I wiecie czemu zamierzam zrobić wszystko by ten serwis okazał się spektakularnym sukcesem? Bo chcę udowodnić wszystkim niedowiarkom (a sporo ich było na mojej drodze), że marzenia się spełniają i że wszystko jest na wyciągnięcie naszych dłoni, wystarczy jedynie z uporem i wytrwałością dążyć do celu.

Ja swój powoli osiągam. Szczególnie jeśli chodzi o ilość szpilek w szafie.

No w sumie MacBooka też już się dorobiłam.

Czyli wracając do początku tej rozmowy pozostaje kwestia felietonów?

Ale zaraz…chyba właśnie pierwszy z nich mam już za sobą…:)

 

Paulina

 

 

 

 

 

 

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany