T-MOBILE ELECTRONIC BEATS

PARTNEREM STRATEGICZNYM JEDYNEGO KONCERTU W POLSCE!

M83

 

 21 LISTOPADA 2016  Warszawa, Hala Torwar

Ul. Łazienkowska 6A, godzina 20:00, wstęp od godziny 18:00

 

Sprzedaż: bileterie EMPiK, sklepy Media Markt i Saturn, za pośrednictwem eBilet (http://ebilet.pl/), Ticketpro (http://ticketpro.pl/), Biletomat (http://biletomat.pl/), Biletin (http://biletin.pl/) i Eventim (http://eventim.pl/) na terenie całego kraju.

 

Organizator: Good Music Productions

 

Partnerem wydarzenia jest T-Mobile Electronic Beats.

 

Dzięki temu na fanów czekają liczne niespodzianki. Więcej informacji już wkrótce.   

 

Electronic Beats to projekt, którego celem jest odkrywanie i tworzenie nowych trendów w świecie kultury miejskiej. Electronic Beats przełamuje bariery stojące między tym, co już popularne, a tym, co na rozpoznawalność i poklask po prostu zasługuje. Od muzyki, przez technologię, po sztukę – wszędzie możemy odkryć coś, co na zawsze zmieni nasze postrzeganie świata.  Electronic Beats było w tym roku częścią najważniejszych wydarzeń muzycznych, koncertów i największych festiwali –  Audioriver, OFF, czy Up To Date.

 

 M83

 

M83 to pseudonim artystyczny Anthonego Gonzaleza, francuskiego elektromagika, romantyka i marzyciela, wszechstronnie uzdolnionego muzyka i wokalisty, zakochanego w klimatach lat ’80 i muzyce filmowej.  W swoje twórczości łączy muzykę elektroniczną z alternatywnym rockiem i popem oraz elementami shoogaze. Wszystkie albumy M83 zawsze zbierały pozytywne recenzje, zwłaszcza Dead Cities, Red Seas & Lost Ghosts – drugi album, dzięki któremu M83 stało się bardziej znane na świecie. Jednak największy sukces przyniósł wydany w 2011 roku – szósty album Hurry up, We’re Dreaming, z którego pochodzi najsłynniejszy singiel M83 – Midnight City. Utwór w krótkim czasie podbił listy przebojów na całym świece, stając się niejako hymnem całego pokolenia! Gonzalez znany jest również z produkcji ścieżek i tematów filmowych m.in. Oblivion, tematu do Interstellar czy You and the Night – autorstwa jego brata. Ze względu na melodyjność utwory M83 często wykorzystywane są w zwiastunach i reklamach, szczególnie Midnight City. W 2016 roku ukazał się 9 album M83 – Junk, z którego pochodzą dwa najnowsze single Solitude i Go! W ramach trasy koncertowej Junk, M83 ponownie odwiedzi Polskę, tym razem występując na jedynym koncercie w Warszawie.

www.ilovem83.com

www.facebook.com/m83

 

Dyskografia M83:

2001 − M83

2003 − Dead Cities, Red Seas & Lost Ghosts

2005 − Before the Dawn Heals Us

2007 − Digital Shades Vol. 1

2008 − Saturdays = Youth

2011 − Hurry Up, We’re Dreaming

2013 − Oblivion

2013 – You and the Night

2016 – Junk

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany