Simon Green wraz z zespołem zagra w Hali Koło w Warszawie 5 listopada.

Znany z muzycznych eksperymentów BONOBO po raz kolejny zawita do Polski, by zagrać swoje klasyki i zaprezentować materiał z najnowszego, świetnie przyjętego krążka – „Migration”. Wydana nakładem kultowej Ninja Tune płyta ukazała się na początku tego roku.

Brytyjczyk uwielbia występy na żywo i nie raz udowodnił to już swoim fanom, a oni za każdym razem odwdzięczają się mu wyprzedanymi biletami i zapełnionymi salami podczas koncertów. Mistrz nastrojowych brzmień każdym kolejnym krążkiem udowadnia, że dojrzała elektronika z żywymi brzmieniami w tradycji jazzowej, soulowej i downtempo potrafią doskonale ze sobą współgrać, za każdym razem dając nowe, niesamowite doznania akustyczne.

5 listopada wystąpi wraz z zespołem na jedynym, specjalnym koncercie w Polsce – w Hali Koło w Warszawie. Podczas koncertu usłyszymy zarówno klasyki, jak i materiał z „Migration” – najbardziej dojrzałej i intymnej płyty BONOBO, która zdążyła trafić już do czołówki bestsellerów. Na albumie gościnnie wystąpili: Rhye, Nick Murphy (Chet Faker), muzycy z Innov Gnawa czy Nicole Miglis (Hundred Waters).

Koncerty BONOBO zawsze spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności, dlatego z zakupem biletu nie warto zwlekać – wyprzedają się w błyskawicznym tempie.

Bilety na koncert Bonobo w Warszawie 5 listopada można od jutra nabyć na stronie artysty oraz na stronach Biletomat.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, a także w salonach EMPiK, Mediamarkt i Saturn.

Autor: Monika Gajo

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany